گیتارستان - جامع ترین نرم افزار آموزشی گیتار در ایران

دسته موسیقی زیردسته متفرقه

بهترین هدیه برای اساتید ، هنر جویان و علاقه مندان به گیتار


● آموزش ساده و جذاب بیش از 50 فصل موسیقی و گیتار با بیش از 1000 صفحة مالتی مدیا ی فارسی :

● شامل 52 قطعه فیلم و اسلاید آموزشی ریتم، آكورد، آرپژ، برنامه ها و مطالب كمك آموزشی، (دیكشنری آكورد، ‌Tuner، ضبط صدا، و ...)

●همراه با آرشیوی بی نظیر از 850 شعر و آكورد های ایرانی از با تنظیم و صفحه آرایی های زیبا با امكان انتخاب و جستجوی سریع و پیشرفته

● بانك تبلچر با بیش از 800 تبلچر + فایل های MIDI هر یك در سبك های : پاپ، كلاسیك، فلامنكو، راك، جاز،متال ، و ...

● به روز رسانی و پشتیبانی ترانه آكورد های جدید برای كاربران گیتارستان

◄ آموزش تئوری مقدماتی موسیقی شامل :

موسیقی چیست

سبك در موسیقی به چه معناست ؟

انواع سبك های رایج در موسیقی

نت ها یا الفبای موسیقی

فواصل در موسیقی

ارزش زمانی ، ‌اسامی و اشكال نت های موسیقی

خطوط حامل

كلید سل

میزان و خط میزان ، كسر میزان ، انواع میزانها

مترونوم و تمپو در موسیقی

مفهوم هارمونی در موسیقی

مفاهیم ملودی ، ریتم و ... در موسیقی

آكورد چیست ؟‌ انواع آكورد ها

آرپژ چیست ؟

و ...

◄ آموزش اختصاصی گیتار شامل :

تاریخچة ساز گیتار در موسیقی

سبك های رایج در گیتار

معرفی سبك پاپ در گیتار

ساختمان گیتار

محل قرار گرفتن نت ها روی دستة گیتار

بغل كردن و نگه داشتن گیتار

كاربرد دست راست و چپ در گیتار

نقش ناخن ها ی دست راست و چپ در نواختن گیتار

شیوه صحیح انگشت گذاری و حركات دست ، در گیتار

تكنیك های نوازندگی در گیتار ( بخش اول )

آموزش تكنیك های :

تیراندو، آپایاندو، پیكادو، تكنیك نوازندگی با مضراب (پیك)

تمرین های نوازندگی برای دست راست و چپ

دیاگرام چیست ؟ تبلچر یا نت تبلچر چیست ؟

آكوردهای سر دسته و آكوردهای باره در گیتار

گرفتن آكوردهای سر دسته و آكوردها باره

فرمهای عمومی انگشت گذاری آكورد ها بر روی گیتار

سری یا زنجیرة‌ آكوردی چیست ؟

نواختن 7 زنجیرة آكوردی شامل :

آموزش عملی بیش از 50 آكورد كاربردی گیتار

تكنیك های نوازندگی در گیتار ( بخش دوم )

آموزش تكنیك های :

آپاگادو، گلپ، راسكوادو، و میو تینگ

آموزش بیش از 30 ریتم و آرپژ زیبا و كاربردی گیتار

آمورش مدولاسیون ( تغییر گام آهنگ ها )

آموزش استخراج انواع آكوردها

آموزش كوك كردن ساز

آموزش ساخت كاپو ( باره بند)

و دهها نكتة آموزشی دیگر ...* درباره مجموعه


- مقدمه :

مجموعه ای که هم اکنون با عنوان گیتارستان در اختیار شما كاربر گرامی قرار گرفته است آموزش نوازندگی ساز گیتار در سبك پر طرفدار پاپ بوده كه طی مدت 5 سال با تلاش گروهی از اساتید ، هنر جویان و علاقه مندان به این رشته تهیه و به مرحله اجرا در آمده است. همچنین برای بهبود آن با تحقیق و در نظر گرفتن نیاز و رفع مشکلات کاربران با تعبیه امکاناتی در گیتارستان به صورت دسترسی مستقیم همچون: دیكشنری و راهنمای آكورد ها + Note Table و مترونم ، ضبط و پخش صدای کاربر، چاپ ترانه مورد نظر، نرم افزار شبیه ساز Tuner برای كوك كردن گیتار و . . . سعی بر آن شده تا همه نیاز های کاربران برطرف شده باشد و با ورود به گیتارستان همه آنها را به صورت دسته بندی شده و یکجا در اختیار داشته باشند.

ارتباط مستقیم بین عوامل ساخت و جمع آوری این مجموعه باعث شده تا با ایجاد محیطی آسان و کاربری بالا استفاده کردن از آن را برای همه مخاطبانش لذت بخش کرده باشد. در ادامه برای آشنایی با اهداف ساخت و شیوه آموزشی آن توضیحات كاملتری را در این رابطه به استحضار شما كاربر گرامی می رسانیم :

- شیوة آموزش :

همانطور كه ملاحضه خواهید كرد آموزش با استفاده از امكانات چند رسانه ای رایانه ای شامل : برنامه ها ،‌ تصاویر و ‌فیلم های آموزشی ، صداها ، و غیره بوده و سعی بر آن شده تا با معرفی متد جدیدی از آموزش ضمن تسریع در امر آموزش این امكان به كاربر داده شود تا بنا بر شرایط فردی خود مانند : استعدادهای شخصی ، سلیقه ها و علایق مختلف ، تواناییهای یادگیری هر شخص ، و همچنین با در نظر گرفتن شرایط اجتماعی اشخاص مانند : برنامه ریزی دقیق تر و صرفه جویی در ‌زمان ، كاهش هزینه های اضافی و از این قبیل افراد بتوانند موفقیت در آموزش را برای خود تضمین كنند . تمامی فاكتور های مذكور هر كدام به تنهایی مهم بوده و توجه به آنها در امر آموزش لازم می باشد ، به عنوان مثال :

- استعدادهای شخصی :

ممكن است استعداد شما برای گیرایی مطالب آموزشی فراتر از نیم ساعت ، 1 ساعت و یا هفته ای یك جلسه باشد ! نیازی به انتظار نیست تنها با چند كلیك می توانید درسهای جدید را فرا گیرید .

- سلیقه ها و علایق مختلف :

پیشنهاد می كنیم سعی كنید همیشه انسان شادی باشید !‌ منكر این مطلب هم نیستیم كه غم تا حدی كه شما را اسیر خود نكند بد نیست ، ‌به هر حال نگران نباشید در این مجوعه ما برایتان آرشیوی استثنایی با بیش از 850 آكورد پاپ ایرانی + بانكی كم نظیر با بیش از 800 تبلچر در سبك های كلاسیك،فلامنكو،راك،جاز، بلوز و ... از گیتاریست های مطرح جهان تنظیم و آماده اجرا كرده ایم . فقط كافیست به بخش ترانه آكورد های نرم افزار بروید هر كدام را كه می خواهید با هر حس و سلیقه ای كه دارید انتخاب كرده ، ‌بنوازید ،‌ بخوانید و با استفاده از یك ركوردر كوچك و كاربردی آنها را ضبط ، كرده و از صدای خود لذت ببرید .

- برنامه ریزی دقیق تر و صرفه جویی در ‌زمان :

ساعت و تعداد كلاسهای آموزشی خود را خودتان تنظیم كنید تا به همه كارهایتان برسید !‌ شاید آخر شب زمان بهتری باشد یا روز های تعطیل ،‌ شاید هم ظهر یا بعد از ظهر برای شما وقت مناسب تری باشد !‌ فرقی نمی كند همیشه استاد شما در رایانه شما آماده آموزش است.

- كاهش هزینه های اضافی :

یك استاد گوش به فرمان و رایانه ای همیشه در كنار شماست پس همیشه یك گام جلوتر هستید ! آیا استادی مطمئن و دلخواهتان در نزدیكیتان نمی شناسید ؟ یا شاید هم پس از ماندن در ترافیك ساعتی و صرف هزینه های ایاب و ذهاب و حمل و نقل ساز ، خود را به آموزشگاهی كه می خواهید باید برسانید و یا شاید هم سازتان كوك نیست ؟!! حتما دوست هم دارید پس از یادگیری بتوانید شعر و ترانه های هنرمندان محبوب خود را داشته باشید ، بنوازید و یا چند تای آنها را چاپ كنید و به دوستانتان هدیه دهید و یا وقت سفر با گیتارتان آنها را ببرید ، نمی دانیم تا چه حد موفق بوده ایم ! اما ما سعی كرده ایم تا شما با صرف كمترین هزینه ، یعنی یك بار خرید مجموعة گیتارستان همة موارد فوق را در اختیار داشته باشید .


--------------------------------------------------

و برای اولین بار همه این اطلاعات بر روی 1 سی دی ارجینال دارای اتوران اختصاصی گیتارستان

این محصول به صورت ارجینال با چاپ اختصاصی بسته بندی و ارسال می گردد .

● 100% تضمینی و تست شده

● بدون نیاز به نصب و سریال نامبر

------------------------------------------------


بهترین هدیه برای اساتید ، هنر جویان و علاقه مندان به گیتار

فروشنده: گیتارستان

قیمت: 5,000 تومان

روش خرید: برای خرید گیتارستان - جامع ترین نرم افزار آموزشی گیتار در ایران، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.